8 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

7 Temmuz 2022

8 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?8 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.
?04:03’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Sıcaktan uyanabilirsiniz.
?04:03 ile 08:14 arasında Ay boşlukta olacak, bu saatler arasında bir şeyler başlatmazsınız diye düşünüyorum. ?
? 08:14’den itibaren Ay Akrep burcunda transitine başlayacak. Derin duygulara geçiş yaptığımız bir zaman dilimidir. Sezgilerimiz artar. Güvence ihtiyacımız da arttığı için daha temkinli hareket edebiliriz. Olumsuz anlamda kıskançlıklar, intikam hisleri artabilir. Gereksiz kuşkucu davranabiliriz. Gizli şeylere, sırlara ilgimiz artabilir. Bunun yanı sıra ketum bir yapıya da bürünebiliriz. Olayları sezgisel olarak kavrayacağımız için, daha temkinli hareket edebiliriz.
?12:06’da Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Agresyonun yüksek olduğu, içimizin biraz sıkıldığı, para piyasalarıyla ilgili belirsizliklerin yaşanabileceği bir sürece işaret eder.
?16:22’de Güneş Kiron karesi gerçekleşecek. Bu bir hastalık açısıdır. Özellikle bağışıklık sistemimize dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyoruz. Yaralanmalara açık olduğumuz bir süreçteyiz. Şifa konularını bulmakta zorlanabiliriz. Ama derdini aramayan derman bulamaz. O yüzden bir probleminiz varsa bunu çözmek için irade de kullanabilirsiniz.
20:31’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler iletişimizin aktif olduğu saatlerdir. Bol bol sohbet muhabbet etmek isteyebiliriz. Yazmak çizmek için de şahane zamanlardır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Temmuz #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.