8 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

7 Temmuz 2023

8 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Balık enerjisiyle başlıyoruz.
💫08:47’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Sürprizlere açık olalım, fırsatları yakalayalım.
💫12:55’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konularında daha iyi olabiliriz. Önemli konuşmalarınızı bu saatlere getirmek daha iyi olabilir.
💫18:21’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler maneviyatımız yüksek olabilir. Dua, ibadet, meditasyon konularında konsantrasyonunuz daha iyi olabilir.
💫21:21’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Karizmamız yükselir ve kendimizi daha güçlü hissedebiliriz. Birilerini etkilemek isterseniz kullanın annem.
💫21:21’deb 22:19’a kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatte de bir şey başlatmayın allasen.
💫22:19’da Ay Koç burcuna geçecek. Bu saatten sonra aradığımız enerjiye kavuşacağız.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.