8 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

8 Temmuz 2020

8 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Kova burcunda ve boşlukta başlıyoruz. 21:12’de Ay Balık burcuna geçene kadar önemli işler başlatmamanızı tavsiye ederim. Bugünü daha çok sosyalleşmek, arkadaşlarla vakit geçirmek, gelecek planları yapmak için kullanabilirsiniz.

12:46’da Uranüs Juno 150’liliği gerçekleşecek. Bu saatlerde karşınıza çıkan insanlara dikkat edin. Size söylenen bir söz, karşılaştığınız kişi kaderinizde sürpriz değişikliklere sebebiyet verebilir.

13:41’de Merkür Mars karesi gerçekleşecek. Biraz zorlayıcı bir açıdır. Tartışmacı olmaya meyilli olabilirsiniz. Merkür halen retro olduğu için ağzınızdan çıkacaklara lütfen dikkat edin. Biraz sivri dilli olup incitici sözler sarf edebilirsiniz. Bu açıyı olumlu kullanmak istiyorsanız öncü fikirlere sahip olmaya çalışın. Tartışmanızı ve mücadelenizi dayanıklı bir zihinle yapın, dürtüsel davranmayın, sinirlenseniz bile sakin kalıp etkin bir fikir mücadelesine girerseniz daha iyi olur. Lütfen haklıyken haksız konuma düşmeyin.

21:12’de Ay Balık burucuna geçecek. Dinlenmek ve gevşemek, hayallere dalmak için oldukça destekleyici saatlerdir. Kafanızı dağıtmak için izlenen romantik komediler bu saat için çok uygundur. Evinizin konforunda mutlu ve huzurlu olabileceğiniz bir zaman dilimidir. Ay Balık burcundayken duygusal olarak dağılmaya meyilliyizdir, hemen ağlamayın annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.