8 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

8 Şubat 2019

8 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrr,

Geldik yine hareketli bir güne.

Öncelikli olarak belirtmek isterim ki Ay 01:12’den 17:33’e kadar boşlukta olacak. Mümkünse bir şeyler başlatmayın şekerlerim malum sonu gelmiyordu, iş uzuyordu, havada kalıyordu. Sonrasında Ay Koç burcuna geçecek ve daha atak, aktif, hareketli olacağız. Bu birkaç günün melankolik hali geçecek.

Arada tabi olaylar olaylar.

03:32’de Güneş ile Jüpiter’in uyumlu açısı gerçekleşecek. Bunu iki büyük devletin kralının birbirine destek olması gibi düşünebilirsiniz. Genel olarak şanslı bir pozisyondur, hem maddi konularda şanslıdır, hem bereketlidir, hem de genişlemeyi temsil eder. Mesela yeni bir yatırım filan yapmayı düşünürseniz uygun olabilir. Reklam, pazarlama, yayıncılık gibi konularda da destekleyicidir. (Açının etkisi birkaç gün sürer.)

04:24’de Merkür Mars arasında uyumlu açı gerçekleşecek. Her türlü anlaşma, sözleşme için harekete geçme vakti. Hani hep soruyorsunuz ya ne zaman konuşalım hoşlaştığımız kişiyle diye heh işte onun için kullanabilirsiniz. Ancak Ay 17:33’den sonra boşluktan çıkacağı için 17:33’den sonrasını değerlendirebilirsiniz. Bakın yine söylüyorum bunlar gökyüzünün genel kalitesidir sizin haritanız da vadetmiyorsa lütfen sonra burayı ağlama duvarına çevirmeyin valla ben sizden çok üzülüyorum sonra, bana da yazık. (Açının etkisi birkaç gün sürer.)

Bir de yine manevi konulardan yana şanslı olduğumuz, ruhsal konulara eğileceksek bize iyi gelebilecek bir zaman dilimimiz var o da 16:34’de gerçekleşecek olan Ay – Kiron kavuşumu. Şimdi bir de şöyle bir şey var Kiron yaralı şifacı ya paratoner gibi dertli insanları çekebilirsiniz, dert dinlemeye haliniz yoksa ben baştan uyarayım.

Ay çok yazdım yoruldum. Neyse bitti bu kadar öptüm çok.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.