8 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

7 Şubat 2022

8 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?8 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Boğa burcunda. Bol bol yemek, tatlı, keyif ve biz. Günün anlam ve önemi bu. Lükse oldukça önem verdiğimiz bir gün.
?03:00’da Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyamızda kendimizi bi kek olarak görebiliriz ya da çikolata şelalesinde yüzerken…
?10:00’da Ay-Satürn zorlu açısı gerçekleşecek. İşe geç kalmamanızı tavsiye ederim. Yoksa patronunuzla çatışabilirsiniz. Erken kalkan yol alır annem.
?16:50’de Ay-Güneş zorlu açısı gerçekleşecek. İhtiyaçlarımızın algımıza uymadığı zaman dilimleri. Neye ihtiyacımız var ise algılamakta zorlanabiliriz.
?17:57’de Mars-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Mars Oğlak burcunda yüceldiği bir pozisyonda. Para, çalışmak, kariyer gibi konularda planlayarak enerjimizi kontrol ettiğimizi anlatmaktadır. Uranüs Boğa burcunda dolayısıyla ekonomi, toprak konularında ani olayları anlatmaktadır. Dolayısıyla bu etki gerçekleştiğinde ekonomi bazında şok edici olaylara şahit olabiliriz. Askerlik konularında ani karar değişimler söz konusu olabilir. Toprak konuları ön plana çıkabilir maalesef ki toprak hareketliliği yani deprem gibi konular gündeme gelebilir. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir.
?23:39’da Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Meditasyon çalışmaları, ruhani çalışmalar, şifa çalışmaları yapabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. #astrolog #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.