8 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

8 Şubat 2020

8 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
01:44 itibariyle Ay artık Aslan burcuna geçecek ve haydi kızlar kuaföre. Ne zaman gidelim saç kestirmeye diyorsunuz buyun efendim dolunay öncesi Ay büyüyor kendinizi şımartmak için harika bir gün.
01:59’da Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkiler bakımından desteklendiğimiz bu saatlerde iki gezegen de ateş elementine sahip burçlarda cinselliğin ön planda olduğu ilişkiler de gündeme gelebilir.
06:27’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da sabah saatlerinde kendinizi daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.
Lakin 06:42’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Ani beklenmedik etkilere sebep verir. Cumartesi cumartesi o saatte kalkıp ne yapacaksınız uyuyun annem.
Bugünün başka olayı yok. Kendinizi şımartmayı unutmayın.
Öptüm bu kadar
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.