8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

8 Ocak 2020

8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlar canım arkadaşlarımm,
Ay tüm gün İkizler burcunda transit edecek. Yine bilgi akışının oldukça yoğun olduğu bir gündeyiz.
11:27’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Özellikle bu bilgi akışında yanlışlıklar, yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıklıkları olur. Gıybet duyup gaza gelip, atıp tutma durumuna düşmeyin, ihale size kalır uyarayım.
16:02’de Merkür Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Maneviyatı maddeye çevirebileceğiniz zamanlardır. Yani aklınıza gelen fikirleri yazın çizin, ilham perileri yanınızda.
Geldik günün bombasına. 19:08’de Jüpiter Güney Ay düğümü kavuşacak. Jüpiter bildiğiniz gibi dokunduğunu büyütüyor. Güney Ay Düğümü ise geçmiş, bırakmak ve vazgeçmekle alakalı karmik bir göstergedir. Dolayısıyla bugün ve ilerleyen bir kaç gün  büyük kayıplar, büyük vazgeçişler söz konusu olabilir. Bu süreçte hayatınızdan çıkan insanlar bırakınız çıksınlar efendim. Zaten sizin onlarla bir işiniz kalmamıştır. Ayrıca bu süreçte size engel olan ve geriye çeken ne varsa bunu bırakmak adına da büyük şans verir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.