8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

8 Ocak 2024

8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Akrep burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
💫00:08’de Ay Yay burcuna geçecek. Artık daha neşeli modumuzu açıyoruz. Bugün eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılar, farklı kültürler daha fazla gündemimize gelebilir.
💫07:11’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Sabah pazara uyandım derken bir bakmışsınız Pazartesiymişşşş diye koşarken bulabilirsiniz kendinizi. O yüzden sorumluluklarınızı geceden yapın annem. Ne giyeceğinize filan karar verin ona göre yatın.
💫21:44’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Kendinizi güzel hissetmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu saatler hayattan keyif alabileceğimiz saatlerdir. Mum yakın, film açın, güzel bir duş alın, kendi kıymetinizi bilin. Kendinizin kıymetini bilirseniz size kıymet veren insanlarla birlikte olursunuz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.