8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

7 Ocak 2023

8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz ama hemen geçecek etkisi.
💫01:22’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Birazcık gergin saatlerdir. Sevgilinize mesaj atarsınız cevap vermez arıza çıkarmayın, bakın Merkür de Retro belkim uyumuştur kuzucuk.
💫01:22’den 05:40’a kadar Ay boşlukta olacak. Zaten o saatlerde bir şeyler başlatmazsınız diye düşünüyorum. Eğer başlatırsanız da ben ne diyeyim daha size.
💫05:40’da Ay artık Aslan burcuna geçiyor çok şükür. Şu üzerimizdeki duygusallığı atıp sahnelere çıkıyoruz. Bugün daha enerjik ve pozitif olabiliriz.
💫09:59’da Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler iyimserliğimiz de üstümüzdedir. Mis gibi saat. Ne yapmak istiyorsanız bu saatleri kaçırmayın.
💫19:52’de Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde ertesi gün iş olduğunu hatırlayıp bir darlanabilirsiniz. Önemli değil, geçici bir etkidir.
💫22:19’da Ay Mars sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz artabilir valla bilmiyorum Pazar gecesi o saatte enerjiniz artarsa ne yaparsınız, ertesi gün iş var biraz kilo vereyim derseniz kalkın spor yapın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.