8 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

7 Ocak 2022

8 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?8 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Balık burcunda başlayacağız. Yine bir mahmur yine bir erken yatma günü.
?01:23’de Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyamızda kendimizi paralar ve büyük zenginlik içinde yüzüyormuş gibi görebiliriz. Ayh hadi inşallah gerçek olsun.
?01:23 ile sabah 08:25 arası Ay boşlukta. Bu saatler yeni bir şeyler başlatmak için uygun değildir zaten bu saatte ne başlatacaksınız allasen.
?08:25’de Ay Koç burcuna geçecek. Enerjimizin artacağı zamanlardır. Gayet hareketli olacağımız zamanlardır. Sabah fişek gibi kalkıp, spor yapabilir, sağa sola koşturabiliriz.
?22:36’da Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler iletişim kurmak için harika saatlerdir. Yazı yazabilir, fikir üretebilirsiniz. Zihniniz durmaz öyle de bir enerji kullanın tatlişlerim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.