8 Nisan Koç Burcundaki Güneş Tutulması

8 Nisan 2024

8 Nisan Koç Burcundaki Güneş Tutulması

Selamlar canım arkadaşlarım,
8 Nisan tarihinde 21:20’de Koç burcunun 19 derecesinde bir Güneş tutulması deneyimleyeceğiz. 19 derece Koç burcunda Güneş şeref derecesindedir, dolayısıyla biz astrologlar bu tutulmayı oldukça fazla önemsiyoruz.
Ülkemizden gözükmeyecek olan bu tutulma Amerika Birleşik Devletler, Kanada ve Meksika’yı daha fazla etkileyecek.
Öncelikle Koç burcunun temsil ettiklerinden bahsedecek olursak, ateş, silahlar, patlamalar, yangınlar, cesaret, liderler, sporcular, kafasının dikine gitme sebepli kurban olmak, savaş, mücadele gibi anlamları vardır. Aynı zamanda baş bölgesi, beyne pıhtı atması, tansiyon sebepli beyin hasarları da gündeme gelebilir.
Yöneticisiyle ise kontra antisciası var, yani arkadan, gizli saklı bir saldırı özelliklere de liderlere karşı bir saldırı riski mümkün.
Hasar görme, isyan, kitlesel felaketleri de temsil eder.
Spor müsabakalarında saldırılar gündeme gelebilir.
Askeri konular, askeri saldırılar, depremler, patlamalar, terör saldırıları, okullara saldırılar, trafik kazaları bu dönemin gündem konusu olma riski taşıyor.
Ay benim içim şişti. Umarım kimse etkilenmez ama tutulma daha fazla Amerika’da gözükeceği için oralar çok daha fazla etkisi altında.
Lakin Amerika’daki olaylar, göçler, bir şekilde hepimizi etkileyebilir.
İyi bir şey yok mu tabi ki var.
Özellikle sağlık sektörüyle ilgili yeni gelişmeler, belki bir hastalıkla ilgili yeni bir ilaç gelişmesi ve ilaçların gündeme gelebilir.
Yeni icatlar gündeme gelebilir.
Yeni liderler ortaya çıkacak.
Ankara’ya göre çıkartılan harita ülkemizin haritasındaki şans yani kader noktasına tam kavuşum yapmaktadır. Dolayısıyla ülkemiz de önemli bir değişimin olacağını göstermektedir.
Ekonomik konularda, bankacılık, emlakçılık, sigortacılık sektörlerinde bazı değişimler gündeme gelebilir.
Sonuç olarak Koç burcu galeyana gelmekle çok bağlantılıdır, Merkür’ün de Retro olduğunu göz önünde bulunduracak olursak duyduğumuz her bilginin doğru olmadığını fark edip, sakinliğimizi korumamız gereken zamanlardan geçiyoruz.
Umarım hakkımızda hayırlısı olur.
Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.