8 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

8 Nisan 2019

8 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Ay ne kadar da güzel bir gün bütün açılar destekleyici. Tuğba bugünü sevdi.

Ay tüm gün yine Boğa burcunda seyahat edecek. Tam bir keyif insanı olarak haftaya başlamaya üşenebiliriz. Şahsen ben her güne üşeniyorum ya neyse.

00:45’de Ay Neptün uyumlu açısı, manevi konular olsun, rüyalar olsun, ibadet olsun, ilham perileri olsun çok destekleyici.

05:59’da gerçekleşecek olan Ay Satürn uyumlu açısı sorumluluklarımız konusunda destekleyici. Hoş bu Ay Boğa’da gayet keyfimize düşkünken o sorumluluklar nasıl aklımıza gelecek bilemiyorum. Kesin Aden uyanır. Ben zıplarım. Hep böyle kendini gerçekleştiren kehanet yazıp sonra kendime çok sövüyorum dostlar.

07:04’de gerçekleşecek olan Ay Merkür uyumlu açısı da güne aslında baya parlak fikirler olsun, to do list yapmak olsun, anlaşmalar yapmak olsun tüm bunlar için hazır ve nazır olabileceğimiz gösteriyor. Şimdi aslında çene de açılır bir üstteki cümlem gibi ama yani Ay Boğa’dayken insan konuşmaya bile üşenir. Belki de rüyada konuşursunuz ay ne biliym ben. (sinirlendim yine kendime)

11:28’de gerçekleşecek olan Ay Plüton uyumlu açısı ise günün son açısı ve sonrasında Ay boşlukta olacak. Yani neye başlayacaksanız şu saatten evvel başlayın sonra olmuyor o işler diyorsunuz, diyorum, şişiyorum ben burda. Yine söylenmekten yazamadım işte şimdi bu açı hem kendinizi güçlü hissedebileceğiniz hem de insanlar üzerinde etki bırakabileceğiniz bir açı. Değerlendirin.

Bitti. Öptüm. Bugün çok söylendim kesin Merkür’üme tövbe bismillah bişiyler olmuş. Bir bakıp geliyorum. Hadi byeee

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.