8 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

8 Nisan 2023

8 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Duygularımızın gündemde olacağı, biraz sinsirellalarla karşılaşmamızın muhtemel olduğu ama değişeceksek de bu gücü kendimizde bulabileceğimiz bir gündeyiz.

💫09:28’de Merkür Mars sextili gerçekleşecek. Etkisi 5 gün kadar sürer. Fikirlerinizi hayata geçirmek için harika zamanlardır. Zihnimiz çok hızlı çalışabilir, duygusal olarak birilerine bir şeyler hissediyorsak harekete geçebiliriz ya da onlar bize karşı harekete geçebilirler. Konuşmalar yapabiliriz, duygularımızı daha iyi ifade edebiliriz.

💫16:55’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi biraz gergin hissedebiliriz. Ani beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Yani siz o konuşmaları çok da bu saatlere getirmeyin annem. Kendi depremlerinizi yaratmayın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.