8 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

7 Nisan 2022

8 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?8 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ??Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Ailevi konular gündeme gelebilir, kendimizi daha duygusal hissedebiliriz, sevdiklerimize karşı daha korumacı bir tavır sergileyebiliriz.

?11:20’de Jüpiter’in Ay Düğümleri’ne uyumlu açısı gerçekleşecek. Bugün karşılaştığınız insanlar hayatınızda size çok da fark ettirmeden yardımcı olabilirler. Hayattaki inançlarınızla ilgili değişimler söz konusu olabilir. Para piyasalarına biraz dikkat edilmesi gerekmektedir çünkü paranın değerinde düşüşler de gündeme gelebilir. Sular, depremler ve uçaklarla ilgili konularda önemli gelişmeler yaşanabilir.
?20:20’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Böyle haleti ruhiyemiz bir kırılgan bir alıngan olabiliriz, geçici bir etki çok takılmayın annem.
?21:18’de Merkür Mars sextile açısı gerçekleşecek. Düşüncelerimizin çok hızlı aktığı ve aklımıza esen için harekeye geçebileceğimiz zamanlardır. Seviyorsan git konuş bence açısı bu.
?21:27’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Valla şaşırtıcı sürpriz gelişmeler yaşanabilir, daha evvel denemediğiniz bir konular varsa bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.