8 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

8 Mayıs 2019

8 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,
02:49 saatinde gerçekleşecek olan Ay Mars kavuşumuyla beraber eğer uyanıksanız harekete geçebilir, eğer uyuyorsanız da çok aksiyonlu rüyalar görebilirsiniz.
Sonrasında Ay 12:06’ya kadar Yengeç burcuna geçene kadar da boşlukta olacak. Ay Yengeç burcundayken ailevi konular ve duygular ön planda olabilir.
17:22’de gerçekleşecek olan Merkür Uranüs kavuşumu iletişimle ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşanmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca maddi konularla ilgili olarak da şok edici konular gündeme gelebilir. Bu açı hem krize hem de fırsatlara açıktır. Yaklaşık olarak 5 gün etkisi sürer. Ay 18:06’da Uranüs’le 18:13’de de Merkür’le uyumlu açı yapacak. Yani bu konunun en vurgulu zaman dilimlerini göstermektedir.
19:51’de Ay Kiron karesi günün en zorlayıcı açılarından biri. Ruhsal olarak yara almaya açık zamanlar. Maneviyatınıza zarar verecek şeylerden uzak durmanızda fayda var şekerler.
Öptüm bu kadar

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.