8 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

7 Mayıs 2023

8 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Yay burcu uçlarda yaşamak demek, hoş görü de demek, fanatizm demek. Zor ve garip bir haftadan geçiyoruz, lütfen sinirlerinizi bozmayın, kimsenin ayarlarınızla oynamasına izin vermeyin, eninde sonunda hoşgörü kazanacak.

💫05:36’da Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler maneviyatımız artabilir, rüyalarınız şifacı olabilir, uyanırsanız dua etmeyi hatırlayın annem.

💫21:22’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatler yanılgılara açık saatlerdir, duyduklarınız ya da tahmin ettikleriniz gerçek olmayabilir, ani kararlar vermeyin öncesi sonrası 1-2 saat kadar.

💫23:27’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Normalde iyi zamanlardır ama Jüpiter Koç’ta Ay Yay’da ani öfke, fanatizm, holiganizme dikkat edilmesi gereken zamanlardır.

💫23:27’den ertesi gün 02:32’ye kadar Ay boşlukta olacak. O saatlerde de bir şeyler başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astrologanne #tugbakaradayi #8Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.