8 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

7 Mayıs 2022

8 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?8 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz,
Bugün içinizdeki çocuğu çıkarın, eğlenin, kendinizi çok havalı hissedebilirsiniz.
?03:01’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Bak annem Merkür retrosu geliyor, gecenin bir vakti eski sevgiliniz aklınıza gelir, uyudun mu diye mesaj atarsınız bunun sabahı var. Ben uyarayım.
?19:31’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Ruhsal olarak kendimizi iyi hissedeceğimiz, ona buna iyilik yapayım bari diyeceğimiz saatlerdir. Astroloji, tıp, bitkilerle ilgili konularda çalışmak isterseniz de oldukça destekleyicidir, kullanın annem.
?20:41’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Eyvah yarın Pazartesi diye yerinizden zıplayabilirsiniz. Böyle bir elektriklenebilirsiniz ama çok önemli değil, geçici bir etkidir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.