8 Mayıs 2024 Boğa Burcunda Yeniay

8 Mayıs 2024

8 Mayıs 2024 Boğa Burcunda Yeniay

💫Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz, hazlarımız, iştahımız, güzelliğimiz gündemde olacak.
💫05:01’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın bilincinde olacağımız bir gündeyiz.
💫06:21’de Boğa burcunun 18 derecesinde bir yeniay deneyimleyeceğiz. Bu etkiyi 15 gün kadar yaşarız.
✅Boğa burcunda olacağı için, para piyasaları, toprak hareketleri, tarım konuları, güzellik sektörü, yeme içme sektörü, sanatsal konular, değerli taşlar, bankalarla bağlantılıdır.
✅Bireysel bazda boğaz bölgesiyle ilgili konular gündeme gelebilir.
✅Yeniayın ilk açısı 14:18’de Uranüs’le, sonra 14:18’de Jüpiter’le olacağı için aslında Jüpiter Uranüs kavuşumu tetiklenecek ve kitlesel konular gündeme gelebilir.
✅Yeniaylar yeni başlangıçları temsil ettiği gibi bir şeye başlamak için 3 gün beklemeniz gerekmektedir.
✅Bu dönem güzelliğinize kafayı takar, bir anda marjinal saç kesimleri yapabilirsiniz.
✅Kalıcı yatırımlar yapmak için uygundur. Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #boğayeniayı #yeniay #boğaburcundayeniay #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.