8 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

8 Mayıs 2020

8 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
02:02’de Ay-Pluton uyumlu açısı gerçekleşecek, duygularınızın iyice yoğunlaşabileceği zamanlardır. Hayallerimize, güçlü bir istek ve arzu duyabileceğimiz saatlerdir. Biraz geç bir saat olduğu için çözüm bulamadığınız düşündüğünüz konular varsa bu konulara odaklanıp yatabilirsiniz. Belki uyandığınızda aklınıza yeni fikirler gelebilir.
04:32’de Ay-Mars karesi gerçekleşecektir. Biraz gergin bir zaman dilimine işaret etmektedir. Kişisel isteklerimiz konusunda fevri davranışlar içerisine girebileceğimiz ve biraz dürtüsel olabileceğimiz saatlerdir. Bu saatlerde kendinizi rahatlatmaya çalışın, ani tepkiler vermeyin annem. Zaten o saatte kime niye sinirleneceksiniz.
05:38’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecektir. Kendimizi iyimser ve hoşgörülü hissedeceğimiz saatlerdir. Ayrıca bu saatler ibadet ve dualar için de çok uygundur. Madem uyanıksınız bol bol dua edin.
05:38’den 10:15’e kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bir şeyler başlatmak için 10:15’den sonrasını tercih etmek daha iyi olabilir.
10:15 itibariyle Ay Yay burcunda transit edecek ve artık kendimizi daha enerjik ve neşeli hissedebileceğiz.
13:26’da Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecektir. İdeallerimiz ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha organize ve sistematik hareket edebileceğimiz saatledir. İşlerinizi organize etmek ve planlamak için çok uygun bir zaman dilimidir. Bu süreçte sindirerek ve tedbirli hareket etmeyi tercih edebiliriz. Bizden daha deneyimli ve bilgili insanlardan destek alabileceğimiz saatlerdir. Çözemediğiniz konular varsa bir bilene danışarak daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
23:03’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecektir. Başkalarını olumlu yönde etkilerken kendinizin de şifa bulacağı saatlerdir. Sevdiklerinizi veya ailenizi ikna etmek istediğiniz uzun soluklu hedefleriniz varsa onlarla konuşabilirsiniz. Biraz geç bir saat olduğu için, ufkumuzu genişletecek kitaplar okuyabilir veya araştırmalar yapıp bunu ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.