8 Mart Günlük Astroloji Yorumu

7 Mart 2022

8 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?8 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
Öncelikle kadınlar günümüzü kutlarım.
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Akşam saatlerine kadar hayattan keyif almak isteyebilirsiniz.
?00:55’de Ay- Satürn zorlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde sorumluluklarınız, yapılacak işler üstünüze gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Yatın uyuyun annem.
?07:02’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah uyanmanız normalden daha zor olabilir. Tatlı rüyanızdan uyanmakta zorlanabilirsiniz ?
?17:04’de Ay-Merkür zorlu açısı gerçekleşiyor. Bu saatlerde dürtüsel tartışmalara, ağız dalaşlarına girebilirsiniz.
?17:34’de Ay- Plüton karesi gerçekleşecek. Kendinizi daha depresif hissedebilirsiniz. Manipülasyonlara dikkat etmelisiniz.
?17:34- 21:39 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde elinizdeki işleri tamamlamak için kullanabilirsiniz.
?21:39’da Ay İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bu günlerde kendimizi çok daha konuşkan hissedebiliriz. Bol bol bilgi alışverişi yapabiliriz. ?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.