8 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

7 Mart 2020

8 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Öncelikli olarak tüm kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutlarım. Canlarım, şekerlerim benim.
Ay Aslan burcunda güne başlıyoruz.
11:12’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Dolayısıyla iletişimle ilgili gerginlikler yaşanabilir, ben – sen kavgalarının yapılmaması gereken saatlerdir.
11:12 ile 13:47 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine boş işler yapın annem.
13:47 itibariyle Ay artık Başak burcunda seyahat edecek. Biz biraz daha mükemmelliyetçi, biraz daha eleştirel hissedebilir ve karşı tarafa da bu baskıyı uygulayabiliriz. Hayatımızı düzene sokmak ve gereksizleri çıkarmak için de harika zamanlardır.
15:22’de Güneş Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu durum iki türlü çalışır. Birincisi manevi konularda şifalanmak için önümüzde harika zamanlar vardır. Ruhumuz bütünleşir. İkincisi ise önümüzü göremeyiz ve kimliğimiz dağılabilir. Kısacası ayaklarımız yerden kesilir. Etkisi 5 gün kadar sürer. Neptün manevi korunmayı da verdiği için iyilik yapın bol bol.
Ay 19:59’da Venüs’le, 20:10’da Uranüs’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Bu da aslında 22:37’de gerçekleşecek olan Venüs Uranüs kavuşumunu tetiklemektedir. Bunun da etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Bu da iki türlü çalışır. Öncelikli olarak ilişkilerde ani beklenmedik sürpriz gelişmeleri temsil eder. Bu sürpriz gelişmeler, sürpriz bir aşk olabileceği gibi ani bitişleri de gösterebilir. Aynı zamanda para piyasalarında da ani iniş çıkışlar bu hafta içinde gündemimize gelebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.