8 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

8 Kasım 2019

8 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,

01:51’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. İletişim konularında iyi olacağımız saatlere işaret eder de o saatte ancak rüyalar alemiyle iletişimde oluruz gibime geliyor.

04:12’de Ay Jüpiter karesi var. Abartma açısıdır bu ama belki rüyalarınızda uçarsınız onu da bilemedim şimdi.

04:12’den 14:48’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli olan işlerinizi bu saate getirmemeye özen gösterin. Daha çok hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.

14:48’de Ay Koç burcuna geçecek. Ay Koç burcundayken kendimizi daha enerjik hissedebiliriz. İçgüdüsel olarak risk alabiliriz. Koştur koştur bir gün yaşayabiliriz.

18:44’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Tam bir Güzin abla açısıdır. Şifa konularında da destekler. Doktora gitmek, ruhsal çalışmalar yapmak, dert anlatmak, dert dinlemek için ideal zamanlardır.

20:06’da Güneş Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık olarak 3 gün sürer. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Babadan para filan isteyecekseniz bu saati kullanın şekerlerim.

20:56’da Güneş Neptün üçgeni gerçekleşecek. Ayyy bu çok güzel. Manevi konulardan yana harika zamanlardır. Bunun da etkisi 5 gün sürer. Sezgilerinizi dinleyin, yazın, çizin, sanatla ilgilenin en önemlisi de dilek dileyin, isteyin, talep edin. Ruhunuz yükselir öyle de güzeldir.

Bugünün başka da bir açısı yok. Hem zaten daha ne olsun.

Öptüm bu kadar.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.