8 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

8 Kasım 2023

8 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz ve mükemmeliyetçiliğimiz oldukça yüksek olabilir, ince eleyip sık dokuduğumuz bir gündeyiz.

💫05:53’de Ay Güneş sextili gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendinizi daha iyi hissedebiliriz.

💫12:29’da Ay Mars sextili, 17:40’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Aslında bu açı 12 Kasım’da gerçekleşecek olan Mars Uranüs karşıtlığını tetikleyecek. Mars şiddet, öfke, kaza, agresyonun temsilcisiyken Uranüs ise ani beklenmedik, bir anda gelişebilecek olayları temsil eder. Maddi konular ve toprak hareketleri gündemin önemli konularından olabilir.

💫12:30’da Venüs Terazi burcuna geçecek ve 4 Aralık’a kadar da burada seyahat edecek. Bu süreçte daha diplomatik, flörtöz, sanatsal konularla ilgili olabiliriz. Estetik konuları gündeme gelebilir. Daha uzlaşmacı olacağımız bir sürece giriyoruz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.