8 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

7 Kasım 2021

8 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?8 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda boşlukta başlayacağız.
?04:03’te Ay Oğlak burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla sorumluluklarımızın daha fazla gündemde olduğu, kendimizi daha ciddi hissettiğimiz, olaylara daha ciddi bir perspektiften baktığımız bir sürece işaret eder.
?08:18’de Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Sevip, sevilmek isteyeceğiniz saatlerdir. Kalbinizde biri var ise ona günaydın mesajı atmak için değerlendirebilirsiniz.
?10:12’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Aklınıza güzel fikirler gelebilir. İçinden çıkamadığınız, çözüm bulamadığınız konular ile ilgilenmek için değerlendirebilirsiniz.
?13:48’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Spor yapabilirsiniz. Koşturmacalı işleriniz varsa bu saatlere denk getirirseniz işler daha hızlı akabilir. Kah tahlili filan yaptıracaksanız da bu saatleri tercih edebilirsiniz.
?19:04’te Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler ise kırılmalara, kırgınlıklara açık olan saatlerdir. Özellikle sorumluluklar konusunda kırıcı olabilirsiniz, size verilmeyen sözler tutulmayabilir, azıcık da hastalıklara açık olduğumuz saatlerdir içinize atlet gitmeyi unutmayın annem malum havalar soğudu.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?