8 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

8 Haziran 2022

8 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?8 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne yine Ay Başak burcunda başlıyoruz, vallahi ben çalışmaktan yıldım siz de durumlar nasıl?
?09:44’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah saatleri olduğu için uyanmakta ve yataktan kalkmakta zorlanabilirsiniz, uyanırsınız hala uyuyor zannedersiniz, rüyanızda uyandınız zannedersiniz kafalar öyle karışık yani.
?12:55’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişimimizin aktif olduğu saatlerdir, anlaşma, sözleşme, imza işleriniz varsa bu saate getirirseniz işleriniz daha kolay ilerleyebilir. Konuşmak istediğiniz birileri varsa da bu saatleri değerlendirmenizi tavsiye ederim.
?15:08’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi süper kahraman gibi hissedebiliriz. Güçlü olduğumuz saatlerdir. İnsanları etkileme potansiyelimiz yüksektir.
?15:08’den 18:22’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yarım kalan işlerinizi halledin annem.
?18:22’de Ay Terazi burcuna geçecek ve ilişkiler daha fazla gündemimizde olacak. Bekarlar ah bir sevgilim olsa, ilişkisi olanlar bekarlık sultanlık diye içlenecekler. ? Çok da takılmayın derim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.