8 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

8 Haziran 2020

8 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay oğlak burcunda başlıyoruz. Saat 21:05’e kadar da Ay Oğlak burcunda seyredecek. Dolayısıyla yine çalışacağız annem.
05:06’da Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. İçgüdüsel olarak cesaretli hissedeceğimiz bir zaman dilimidir. Yardımlaşama ve dayanışma içerisinde rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Takım çalışmaları için uygun bir zamandır. Hafta geneli için program yapmak istiyorsanız bu zaman dilimini kullanabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz aktiviteler veya kararlar konusunda doğru zamanı belirlemek istiyorsanız bu zaman aralığında sezgilerinize güvenin. Kendinize güzel bir hafta planlayın.  İçsel gücünüze inanın cesaretle harekete geçin.
11:25’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için içgüdülerimizin arttığı bir zaman dilimidir. Dikkat etmeniz gereken konu bu planlarınızın fazla hayalci olmamasıdır. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hayaldi gerçek oldu diyebilmek için bıkmadan çalışmalısınız. Seveceğiniz işi ve uğraşı bulmanız ümidiyle tatlişlerim.
18:00’da Ay-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Değişim, dönüşüm, yeniden yapılanma gezegeni Plüton, retro konumda ve 30 Haziran’da gerçekleşecek, Jüpiter kavuşumuna hazırlık yapıyor. İçgüdüsel olarak da kendi içimizde bu değişim hissetmeye başladığımız zaman dilimine işaret ediyor. Kendi içimizde değiştirmemiz ve dönüştürmemiz gerekenleri keşfetme zamanıdır. Yaşadığımız bu zorlu süreçte görev bilinciyle hareket edip benliğimizde değiştirmemiz gerekenleri fark etmek için harika bir saat.
21:05’de Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. İçgüdüsel olarak başarıyı istediğimiz, ancak başarının kolay gerçekleşemeyeceği bir zaman dilimini işaret eder. Başarı için nasıl daha iyi disipline olabiliriz, nasıl bir yol planı çizebiliriz gibi konuları keşfetmeye çalışabilirsiniz. İmkansızı başarmak kadar önemli bir mücadelenin içerisindesiniz. Bunu unutmayın. Bu günlere dönüp baktığımızda hepimiz çok unutulmaz anılar biriktirmiş olacağız. Ne kadar zor olsa da umudumuzu yitirmemenin önemini hatırlayacağız.
21:05 ile ertesi gün 03:53’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi, 21:05’ten önce tamamlamanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.