8 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

7 Eylül 2022

8 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?8 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Olaylara daha mantıklı yaklaşabilirsiniz. Oldukça sosyal olabileceğimiz bir gündeyiz. Toplumsal konular daha fazla dikkatimizi çekebilir. Daha çok kolektif konular gündemimizde olacak. Cır cır konuşmak isteyeceğiz. Bulunduğumuz duruma isyan etme enerjimiz söz konusu olabilir ama Kova toplum bilincini de temsil ettiği için sabır.

?07:50’de Ay Kiron sextile açısıyla beraber eğer cesaret edemediğiniz konular varsa bugün bunların üstesinden gelebilirsiniz. Sizi sözleriyle yaralamış biri varsa bugün gidip konuşabilirsiniz. Ancak bu irade açısı olduğu için biraz sizin de eylem göstermeniz gerekecektir.

?13:25’de Ay Uranüs karesi var. Bu saatlerde gerginliklere, ani beklenmedik gelişmelere gebe olabilir. İçgüdüsel patlamalar, çatlamalar yaşamayın annem.

?15:33’de gerçekleşecek Ay Satürn kavuşumu iki türlü çalışır. Öncelikle sorumluluklarınızı kolayca halledebilirsiniz, otoriteden destek alabilirsiniz. Sonralıkla böyle bir duygular konusunda soğukluk, hissiyatsızlık, bir iç sıkılması filan gelebilir, geçici bir süreçtir çok takılmayın.

?15:33’den ertesi gün 07:42’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmemenizde fayda var, yarım kalan işleri tamamlamak için ideal saatlerdir.

 

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.