8 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

8 Eylül 2023

8 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay İkizler enerjisiyle başlıyoruz.
💫01:21’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Biraz kafamız bulanabilir, önümüzü görmekte zorlanabiliriz. O saatte oturup hayatınızın planını yapmayın zaten annem yatın uyuyun ama rüyalarda da Satürn’ün halkalarında araba sürebilirsiniz yani öyle bir karışıklıktan bahsediyorum.
💫01:21’den 07:59’a kadar Ay boşlukta olacak. O saatte de kalkıp yepisyeni bir iş başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.
💫07:59’da Ay Yengeç burcuna geçecek. Aidiyet, eski konular, ailevi konular, duygusallık gündeme gelebilir. Eski aile fotoğraflarınıza bakmak iyi gelebilir. Yemek filan yapın, birilerini besleyin, belki de mezarlık ziyareti yapıp atalarınızı onurlandırın.
💫13:43’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sorumluluklarınızı rahatlıkla yerinize getirebileceğiniz saatlerdir. Devletle ilgili işleriniz varsa kolay halledebilirsiniz.
💫14:12’de Güneş Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. İkisi de toprak elementinde. Biri gökyüzünün kralı, her şeyi gören, öbürü ise Tanrıların tanrısı olarak geçer mitolojide. Normal şartlarda üçgen açı destekleyicidir ancak kontrolsüz bir akış da ortaya çıkarır. Dolayısıyla bu dönem kibriniz, gururunuz ile sınanabilirsiniz buna dikkat etmekte fayda var. Belediyeler, sağlık, hizmet sektörü gündeme gelebilir. Toprakla ilgili konular gündemimiz olabilir. Eğer hakim olduğunuz bir konu varsa bu konuda harekete geçmek ve para kazanmakla ilgili de destekleyicidir. Para piyasalarında hızlı hareketler gözlemlenebilir.
💫23:33’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde birazcık sinirlenebiliriz, buna gerek yok annem en güzeli gece sporu yapın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.