8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

8 Ekim 2023

8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫02:24’de Ay Aslan burcuna geçecek ve kendimizi daha iyi hissedebileceğiz. Yaratıcılığımızın oldukça yüksek olduğu bugün de çocuklarla vakit geçirmek, eğlenceli aktiviteler yapmak, kuaföre gitmek iyi hissetmemize sebebiyet verebilir.

💫14:47’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konularında oldukça desteklenebiliriz. Ders çalışmak, isteklerimizi dile getirmek, kendimizi ifade etmek için kullanabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋 💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.