8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

7 Ekim 2022

8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, güne Ay Balık burcunda başlıyoruz.
?05:40’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde uykunuz kaçabilir, ateş basabilir.
?07:39’da Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Sabah saatlerinde uyanmakta zorlanabilirsiniz ayrıca rüyalarınızın etkisinde kalabilirsiniz.
?12:14’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde gücümüzü daha fazla toplayabiliriz.
?14:10’da Ay Merkür karşıtlığıyla beraber kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Pot kırabileceğimiz saatlerdir, ağzınızdan çıkanlara dikkat edin annem.
?14:10’dan 18:56’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şeyler başlatmak yerine elimizde olan işleri toparlamak daha iyi olacaktır diyeceğim ama Ay hala Balık burcunda olduğu için her şeyi koy verme potansiyelimiz olduğunu düşünüyorum.
?18:56 itibariyle Ay Koç burcuna geçecek ve üzerimizdeki ölü toprağını atıp, enerjimizi tekrardan kazanabileceğiniz.
?22:36 ise Ay Jüpiter kavuşumuyla beraber kendimizi oldukça keyifli hissedebiliriz, günün en şanslı saatleridir, tadını çıkarın tatlişlerim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.