8 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

8 Aralık 2019

8 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay 10:29’da Boğa burcuna geçecek ve hayattan keyif aldığımız konular daha fazla gündemimizde olabilir. Mesela iştahımız açılabilir, kendimizi kuaför salonlarında bulabiliriz.
11:59’da Güneş Neptün karesi gerçekleşecek. Hayallere çok fazla kendimizi kaptırıp, yanılgılara düşebiliriz. Kendimizi sis bulutlarında bulmamak adına her söylenene inanmayıp biraz akıl süzgecimizden geçirmemiz gereken zamanlardayız. Bununla ilgili detaylı bir video çektim onu da aşağıdan izleyebilirsiniz.
12:57’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Hem maddi hem manevi olarak şanslı olduğumuz zamanlara işaret eder. Ruhsal olarak kendimizi daha iyi hissedebilirsiniz, duygusal olarak coşabiliriz.
16:34’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Sürpriz gelişmelere açık olan bu saatlerde karşınıza çıkan insanlar size fırsatlar sunabilir. Gözlerinizi dört açın.
Ayrıca bu gün itibariyle Merkür retrosunun gölgesi de bitti. Bu saatten sonra ben hata yaptım çünkü Merkür’ün gölgeli günlerindeydik bahaneleri kabul olmayacaktır.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.