8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

7 Aralık 2023

8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. İlişkiler, stratejilerimiz, birilerine bir şeyler danışmak gündemimizde olacak.

💫Ay 02:36’da Güneş’le uyumlu açısını yaparken, 02:39’da Kiron ile karşıtlık yapacak. Ancak bu 03:11’de gerçekleşecek olan Güneş Kiron üçgenini tetikleyecek.

💫03:11’deki Güneş Kiron üçgeni ise patronlarımızla, otorite figürleriyle, eşlerimizle, babamızla herhangi bir problemimiz varsa çözmek için oldukça destekleyicidir. Astroloji konusunda da güzel bir enerjiyi barındıran bu etkileşim yeni bir eğitim almak istiyorsanız oldukça destekleyicidir. Başkalarını keşfederken aynı zamanda kendimizin de şifalanacağı bir sürece işaret eder. Mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim. Her türlü şifa çalışması, bir konuda uzmanlaşmak isterseniz bu etkiyi kaçırmayın annem. Etkisi 10 gün kadar sürer.

💫07:08’de Merkür Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Şimdi anlaşma yapmak, yurtdışı bağlantılı işler yapmak, vize pasaport işleri, eğitim konuları oldukça destekleyicidir. Bunun için bir video çektim onu izleyebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.