8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

8 Aralık 2022

8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.

?07:08’de İkizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili bir yazı yazdım, bunu detaylı bir şekilde bir önceki postumdan okuyabilirsiniz. Etkisi 15 gün kadar sürerek ama etkisi azalarak devam eder.

?07:18’de Ay Mars kavuşumu, 08:41’de de Güneş Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde gerginlikler yaşayabilirsiniz, içimizi öfke kaplayabilir, içimize Yıldız Tilbe kaçıp “hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyor” diyebilirsiniz. Bunun etkisi 8-9 gün sürebilir.

?15:41’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde otoriteden destek alabiliriz, sorumluluklarımızı daha iyi yerine getirebiliriz. Disipline olacağınız işlerde bu saatleri kullanmak iyi olabilir.

?20:12’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatler zihnimiz daha kolay dağılabilir, kafamızda bir şeyler kurabiliriz ancak bu çok da doğru olmayabilir, karar vermek için uygun saatler değildir annem dikkat edin.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.