8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

7 Aralık 2021

8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?8 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Kova burcunda yer alacak. Sosyalleşme ve arkadaşlık oldukça gündemde olacak. Tüm konulara orijinal bir bakış açısı geliştirebiliriz. Geleceğe biraz daha umutlu bakabiliriz. Genel olarak mantıklı ve rasyonel bir bakış açısında olabiliriz.
?04:55’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyalarınızda şifa bulacağınız zamanlar. Hayatınızda çözemediğiniz birtakım konuları rüyanıza taşıyabilir ve kestirip atabilirsiniz.
?06:42’de Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın gündemde olduğu ve olaylara ciddiyetle yaklaştığımız saatlerdir. Bu nedenle kendimizi biraz kısıtlanmış hissedebiliriz yine de görevleriniz ve sorumluluklarınız konusunda orijinal fikirler üretebiliriz. Çok sistematik ve çalışkan olabileceğiniz bir zamandır. İşleri toparlamak istiyorsanız sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.
?09:21’de Mars-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürecek. Mücadeleyi temsil eden Mars gezegeni abartı ve büyümeyi temsil eden Jüpiter ile zorlu açıda olması, enerjimizin abartılı ve olumsuz bir şekilde ortaya çıkacağının göstergesi olabilir. Bu dönemde gereksiz konuları bile abartabiliriz. Sakin olup derin nefes alın. Uçak kazaları, siber saldırılar ve maalesef ki bir takım terör olayları gündeme gelebilir. Dini yerlere ya da din adamlarına saldırılar gerçekleşebilir. Üniversiteler ile alakalı konularda ayaklanmalar yaşanabilir. Askeri operasyonlar, bedelli askerlikler ya da amiraller, komutanlarla alakalı haberler duyabiliriz. Bu açı akrep ve kova burcunda 1986,1997 yıllarında gerçekleşti. 1986 yılında İstanbul Boğazı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü yapımına başlandı. Dolayısıyla boğazlar ile alakalı konular gündeme gelebilir. 1997 yılında ise Prenses Diana Spencer ile arkadaşı Dodi Al Fayed, Paris’te bir trafik kazasında öldüler. Bu olaylar tekrar gündeme gelip belki yeni gelişmeler ortaya çıkabilir.
?10:00’da Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Biraz gergin hissedebileceğiniz bir zaman dilimidir. Özgürlük ihtiyacınız artabilir. Ani beklenmedik çıkışlar yapabilirsiniz veya başkalarından beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz.
?18:56’da Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Günün tek güzel ve uyumlu zamanı olabilir. İhtiyaçlarımızın ve isteklerimizin uyumlu olduğu zaman dilimleri.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.