8 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

7 Ağustos 2022

8 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?8 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yay burcunda gayet hareketli bir şekilde başlıyoruz.
?09:11’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Sabahın köründe kalkıp bütün gününüzü planlayabilecek bir motivasyona sahip olabilirsiniz.
?13:30’da Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Programlarınız ertelenirse hayal kırıklığı yaşamayın. Bazı hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz, varsaydığınız şeylerin gerçek olamayabileceği, of içime bir sıkıntı bastı diyebileceğiniz geçici bir etkidir çok takılmayın annem.
?13:30’dan 21:38’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler önemli bir şeyler yapmak için uygun değildir. Hobilerinize vakit ayırın.
?21:38’de Ay Oğlak burcunda olacak. Kendiniz için plan program yapmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz.
?23:00’de Güneş Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu etkileşim aslında herhangi bir sağlık probleminiz varsa bunların çözüleceğine işaret edebilir. Aynı zamanda özgüveninizle ilgili bir probleminiz varsa önümüzdeki 4-5 günlük süreçte bununla ilgili çalışmalar yapmak isterseniz kesinlikle desteklenirsiniz. Artık aile dizimi olur, regresyon olur, reiki olur. Böyle bir konu kafanızı karıştırıyorsa mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #8Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.