8 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

7 Ağustos 2020

8 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Koç burcunda hareket edecek. Yeni projelere başlamak, daha önce keşfetmediğiniz konuları keşfetmek gibi yeni filizlenen her şey hoşunuza gidebilir. İçinizde oldukça çocuksu bir heyecan duyabilirsiniz. Size heyecan verecek konular yaratıp bunlar üzerine eğilmenizi tavsiye ederim.

03:12’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. iletişimin kuvvetli olduğu saatlerdir ama o saatte kiminle iletişimde bulunacaksınız allasen. Anca rüyalarınız çok aktif olabilir gibi geldi şimdi burdan bakınca.

10:18’de Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Sizi en iyi siz bilirsiniz. Kendi kendinizin şifacısı olabilirsiniz. Bunun için çevrenize biraz daha dikkatli bakmanız yeterli olacaktır. Bazen kendinizi şifalandırmanın en kolay yolu başkalarının şifalandırmak ve onlara içlerindeki gücü keşfetmelerinde yardımcı olmaktır. Şifa bulun ve şifa dağıtın annem. Aynı zamanda sağlıkla ilgili problemleriniz varsa doktora gitmek için de iyi saatlerdir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.