8-14 Haziran 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

8 Haziran 2020

8-14 Haziran 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

Selamlar canım arkadaşlarım,
Tutulmanın etkisini geçen hafta yaşadık ancak bu hafta etkileri sürmeye devam edecek. Önümüzdeki süreçte hayal kırıklıkları, aldanmalar ve aldatılmalar yaşama riskimiz olduğu için, ayaklarımızın yere basması gereken bir dönemden geçiyoruz. Eğer gerçekçi hayalleriniz varsa da gerçekleştirmek için harika bir haftadasınız.
11 Haziran 2020/ Güneş Neptün karesi: Etkisi yaklaşık 5 gün sürecektir. Hayallerimiz, hayat amacımız ile ilgili bazı kafa karışıklıkları yaşayabiliriz. Sanki bu süreç, bizi bir sorgulama içerisine çeker, uğraşlarımızın çabalarımızın bizi ne kadar tatmin ettiği üzerine kafa yorabiliriz. Ancak bu süreç biraz çelişkilerle dolu olabilir. Hayallerimizi gerçekçi temellere oturtmalıyız. Güneş’in İkizler burcunda oluşu bizi kıpır kıpır yapsa da Neptün Balıkla hayallerimizi iyice gün yüzüne çıksa da dağılmamaya çalışmalıyız. Maddi dünyanın gerçeklerinden kaçma isteğimiz artabilir. Bu süreçte evde kalmaktan çok sıkıldığımız için önemleri bir kenara atıp bu isteklerimizi gerçekleştirmek isteyebiliriz. Ama bu konuda dikkatli olmamız gerekliliği halen devam etmektedir. Bu etkiyi olumluya çevirmek için, hayatın gerçeklerinden kaçmadan kendimizi ilahi olana teslim etmeliyiz.  Artan iletişimimizi; yardımseverlik, hayır işleri ve tüm insanlığa yararlı olacak konular için kullanmalıyız.
11 Haziran 2020/ Venüs Kiron 60’lık Açısı: Havalar artık iyice ısındı ve de zor bir süreçten geçiyoruz kendimizi birazcık iyi hissetmeye ve güzel şeylere ihtiyacımız giderek artmaktadır. Venüs-Kiron arasındaki bu uyumlu görünüm, her ne kadar Venüs Retro olsa da arkadaşlarımızla, dostlarımızla iletişim halinde olmak bize ve onlara iyi gelecektir. Venüs Retro olduğu için belki eskiden bize iyi gelen dostlarla iletişime geçmek hem bize hem de onlara şifa olabilir. Retrolar karma dönemleridir ve ilişkilerle ilgili geçmişten kalan hesapları bu süreçte şifalandırabilirsiniz.
13 Haziran 2020 / Mars Neptün Kavuşumu: Etkisi yaklaşık 8 gün sürecektir. Balık burcunda gerçekleşecek bu kavuşum bizim biraz dağılmamıza sebep olabilir. Maddi gerçeklikten biraz uzaklaşabiliriz. Mars’ın 12 Mayıs’tan itibaren Balık burcunda seyri harekete geçme konusunda bizi zaten biraz zorluyordu. Bu kavuşumla artık iyice enerjimizin düştüğünü hissedebiliriz. Bu durum aynı zamanda bağışıklığımızın da düşmesine neden olabilir. Maalesef kandırılmalara ve aldatılmalara da açık olabiliriz. Birileri sizin iyi niyetinizi kötüye kullanabilir. Tüm bu konularda dikkatli olmamız gereken bir süreçtir. Bu süreç aynı zamanda idealleri, hayalleri gerçekleştirmek için de yararlı bir süreci işaret ediyor. Ayrıca denizden gelen kazalar, su baskınları ve depremler konusunda dikkatli olmamız gereken zamanlardayız.

Burcunuza etkisini merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Önemli Astrolojik Olaylar
Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasıl yardımcı olabilirim?