8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

8 Ocak 2019

8 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Ay gün boyunca Kova burcunda seyahatine devam edecek. Ekip çalışması yapmak, orijinal fikirler üretmek, sosyal çevremizle vakit geçirmek için keyifli bir gün.

Yalnız Kova burcunun gazına gelip isyan etme potansiyelimiz de var.

12:43’de Ay Jüpiter’ ile uyumlu bir açı yapacak. Ruhsal olarak kendimizi iyi hissedebilir, duygularımızı biraz coşkun yaşayabiliriz.

Günün en zorlayıcı açısı ise Merkür – Mars karesi olacak. Bu 13:04’de gerçekleşecek ve etkisi yaklaşık 5-6 gün sürebilir. Şimdi burada dikkat etmemiz gereken konu ise fikirlerimiz ile ilgili mücadeleler verebiliriz fakat bunu yaparken kırıcı konuşmaktan kaçınmalıyız. Burada dilimize biraz daha hakim olmak işleri kolay yürütmek adına destekleyici olabilir.

Sevgilerimle

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.