7 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

7 Temmuz 2019

7 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Geldik mis gibi bir Merkür retrosuna daha. Bugün Merkür 02:12’de durağan pozisyona geçiyor ve 2 gün boyunca yani 9 Temmuz 02:13’e kadar durağan pozisyona geçecek ve sonrasında hepimizin aşkla beklediği retrosuna başlayacak. Bu iki gün aslında en problematik zamanlar olabilir. İletişim konuları durabilir, aklımız şaşabilir, attığınız maillere dikkat edin.

07:48’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek ve tutulmayla başlayan yeniliklerin ilk adımlarını görebileceğiz, ayrıca bu etkileşim mantık ve duyguların dengeli olduğunu da belirtir. Pazar Pazar uyumuyorsanız keyifli saatlerdir.

10:20’de gerçekleşecek olan Ay Jüpiter karesi olayları gereksiz yere büyütme potansiyelimiz olduğunu göstermektedir. Ay bir de Başak’ta eleştirilerin dozunu kaçırmayın.

12:04’de gerçekleşecek olan Ay Satürn uyumlu açısı sorumluluklarımızı değerlendirmek adına destekleyicidir. Bir de aile büyüklerinin desteğini alabilirsiniz. Para filan isteyecekseniz bu saatleri kullanın.

14:10’da gerçekleşecek olan Ay Neptün karşıtlığı aldanma ve aldatılmalara açık saatleri temsil eder. bu saatlerde konuştuğunuz insanların sözlerini iyi düşünün yanlış anlaşılmalar olabilir. Ayrıca duygusal gel gitler de yaşayabilirsiniz. Bu saatlerde aile büyüklerinden para istemeyin valla hayal kırıklığı filan yaşarsanız ben karışmam.

19:50’de gerçekleşecek olan Ay Plüton uyumlu açısı ise günü güçlü kuvvetli kapatacağımızı göstermektedir. Ayrıca insanlar üzerinde etki bırakabileceğiniz bu zaman dilimlerini iyi kullanın şekerlerim.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.