7 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

6 Temmuz 2023

7 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀7 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Balık enerjisinde başlıyoruz. Biraz enerjimiz düşebilir. Bir eylemçsizlik hissi artabilir. Ayaklarla ilgili hassasiyetleriniz de artabilir.

💫07:47’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Biraz sabah saatlerinde yataktan kalkmaya üşenebilirsiniz.

💫07:54’de Merkür Uranüs sextili gerçekleşecek. Kafa zehir gibi çalışacak. Hiç ummadığınız yerlerden süper teklifler alabilirsiniz.

💫13:27’de Ay Jüpiter sextili şanslı saatlere işaret etmekte. Bunu değerlendirin.

💫21:47’de Ay Güneş uyumlu açısı ise gayet huzurlu olduğumuz, ihtiyacımız olan konuları gerçekleştirebileceğimiz destekleyici saatlerdir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.