7 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

6 Temmuz 2022

7 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?7 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Estetik ve güzellik konularının ön planda olduğu, kendimizi uzlaşmacı ve barışçıl hissedeceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Ayrıca entelektüel sohbetlerden hoşlanabiliriz, sanatsal konular daha çok ilgimizi çekebilir, illa sanatsal bir etkinliğe katılamasak bile, kendimizi güzelleştirmek bile bizi motive edebilir. Sevmek ve sevilmek bize iyi gelebilir.
?05:14’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Yani birazcık gergin uyanabilirsiniz çok önemli değil.
?07:45’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu süreçte biraz sabah sinirli uyanabiliriz, kendimizi gergin hissedebiliriz ama bunlar geçici etkilerdir anne.
?08:53’de Ay Venüs üçgeniyle beraber kendimizi çok daha iyi hissedeceğiz. Güzel bir kahvaltı yapın, kendinizi mutlu edecek insanları çekin hayatınıza.
?22:17’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın bilince olduğumuz saatlerdeyiz. Babanızla iletişim kurmak istiyorsanız bu saatleri tercih edebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Temmuz #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.