7 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

6 Temmuz 2020

7 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Kova burucunda hareket edecek. Yeni teknolojileri araştırabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. İletişim, dostluk, arkadaşlığın ön plana çıktığı, tüm insanlığı kucaklayabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hümanist yanınızı ortaya çıkarmanızı tavsiye ederim. Sosyalleşmek iyi gelir.

03:22’de Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Gecenin geç saati ancak oldukça uyumlu saatlerdir. Sakin, kendinizi iyi hissedebileceğiniz saatlerdir. Sabah uyandığınızda olumlu duygular içerisinde olabilirsiniz.

06:26’da Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şifa bulabileceğiniz saatledir. Sakin ve huzurlu, dertleşmekten hoşlanacağınız saatlerdir. İmkanınız varsa kalkın dua edin, ruhunuzu şifalandırın. Şifa dağıtmaya çalışın ki siz de şifa bulun annem.

07:37’de Ay – Uranüs karesi gerçekleşecek. Dürtüsel olarak özgür olmak isteyeceğiniz saatlerdir. Ne kadar özgür olmak istersek isteyelim maalesef sorumluluklar elimizi bağlıyor. Sizi bunaltan konularda başka çözüm yolları bulmaya çalışın. Ani beklenmedik gelişmeler, sürprizler söz konusu olabilir, kendi depremlerinizi yaratmayın.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.