7 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

6 Şubat 2022

7 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?7 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda boşlukta başlıyoruz. Günün ilk birkaç saati enerjik ve mücadeleci olabiliriz. Uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz.
?01:52’de Ay Boğa burcuna geçiyor. Hala uyuyamadıysanız o buzdolabından uzak durun annem. Gün genelinde tembellik yapmak isteyebilir, işe gitmemek isteyebilirsiniz. Tüm gün yataktan çıkmadan çalışma isteğiniz olabilir.
?18:27’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bolluk ve bereket istediğimiz konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Zaten irade açısı, abartma çok fazla etkili olmaz dolayısıyla tam tadında mükemmel bir etki.
?22:12’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Yeni işler ve başlangıçlar gerçekleştirmek için oldukça güzel fakat o saatte ne başlatacaksınız allasen. Olsun, siz planlarınızı yapabilirsiniz. Enerjinizi plan yapma doğrultusunda kullanabilirsiniz.
?23:22’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Yatmadan evvel aklınıza ani ve sıra dışı bir fikir gelebilir. Kendinizin farkında olun.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #7Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.