7 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

6 Şubat 2020

7 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay Yengeç burcunda güne başlıyoruz.
00:13’de Ay Jüpiter karşıtlığı yaşanacak. Duygusal olarak abartmalara açık olduğumuz saatlerdir. Depresyona filan girmeyin annem gece gece gerek yok.
04:15’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek.  Bu gece yine ruhsal konularda açık olacağımız için rüyalara dikkat. Niyetlenip uyuyun bakalım neler göreceksiniz.
15:02’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler gergin saatlerdir. Manipülasyonlara açık olabilirsiniz. Gereksiz inatlaşmalardan uzak durmak gerekir. Bu saatlerde inatlaştığınız konularda sonuca ulaşamazsınız.
18:42’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Yine bir anlamsız depresif hal, bir iç sıkıntısı gelebilir. Geçici bir süreç çok takılmayın annem.
Ay 18:42’den ertesi gün ertesi gün 01:44’e kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işlerinizi 18:42’den evvel yapmak daha iyi olabilir. Akşam saatlerinde hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.
23:02 itibariyle Venüs artık Koç burcuna geçecek ve 5 Mart tarihine kadar da burada transit edecek. Venüs Koç’tayken zarardadır, sürgündedir, ait olmadığı topraklardadır. Dolayısıyla hem sevgi hem değer hem de maddi konularda açlık hissedip sağa sola saldırabiliriz. Sevilmediğimiz ve değer görmediğimiz anlarda problemler çıkarabiliriz, ilişkiler biraz ateşli geçebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.