7 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

6 Ocak 2020

7 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
İki üç gündür yorumlara cevap veremiyorum, nolur kusura bakmayın, haftaya daha çok buraya yoğunlaşacağım söz.
05:10 itibariyle Ay İkizler burcuna geçecek ve iletişim konuları daha fazla gündemimizde olacak. reklam, pazarlama ya da iletişimle ilgili işleriniz varsa bugün halledebilirsiniz.
08:24’de gerçekleşecek olan Ay Kiron uyumlu açısı şifa konularından da desteklendiğimizi göstermektedir.
09:21’de Güneş Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek adına destekleyicisi birkaç gün içinde olduğumuzu gösterir. Manayı maddeye çevirin, isteklerinizi görselleştirin. Ayrıca sanatsal konularda, ilham gerektiren konularda da başarı sağlamanıza sebebiyet verebilir.
10:05’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Gergin saatlerdir, asabiyet kat sayınız artabilir, dikkat edin annem.
11:13’de Mars Uranüs 150’lik açısı gerçekleşecek. 150 derecelik açı mizacı itibariyle kazaları temsil eder. Mars ise ateşi, yangınları, agresyonu temsil eder. Uranüs uçakları, teknolojiyi, yıldırımları, ani beklenmedik gelişmeler, patlamaları temsil eder. Mars Yay burcunda olduğu için özellikle ibadet yerleriyle ilgili ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, tren ve uçak kazaları gündeme gelebilir, yıldırımlar düşebilir, yangınlar çıkabilir. Bu durum birkaç günlük etkidir, haritanız vadetmedikçe başınıza bir şey gelmez ancak yine de temkinli olmak da fayda olduğunu düşünüyorum. Siz bireysel bazda trafik kazalarına dikkat edin, elinizde telefon araba kullanmayın annem.
20:27’de Ay Jüpiter 150’lik açısı gerçekleşecek. Burada da önyargıyla hareket etmek sizi zor duruma sokabilir. Biraz daha empatik davranmamız gereken zamanlardayız.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.