7 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

6 Ocak 2022

7 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?7 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Balık burcunda başlayacağız. Böyle uykulu uykulu güne başlayabilirsiniz, maneviyatımız güçlü, hayalperest ve biraz da dalgın olabiliriz.
?08:40’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. İhtiyaçlarımız ile benliğimizin uyumlu olduğu zamanlardır. Eğer yataktan kalkabilirsiniz tuttuğunuzu koparabilirsiniz.
?09:54’de Ay-Mars Karesi gerçekleşecek. Böyle gereksiz gerginlikler olabilir çok takılmayın geçici bir etki, lakin spor yapmak istiyorsanız da bu saati kaçırmayın fişek gibi hissedersiniz.
?13:41’de Ay-Venüs sekstili gerçekleşecek. Sevgilinizi alın şöööyle bir deniz kenarına gezmeye gidin oh bir deniz havası çekin ciğerlerinize. Sevgilisi olmayanlar cüzdanıyla date yapsın malum Venüs oğlak 🙂
?15:39’da Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Meditasyon yapmak için birebir saatler. Kendimizi oldukça ruhani hissedebiliriz. Yakın tütsünüzü, yapın meditasyonunuzu ya da yoganızı oooooh daha ne isteriz ki.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.