7 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

7 Nisan 2019

7 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Ay tüm gün Boğa burcunda seyahatine devam edecek. Yani tembel ve keyifli bir Pazar günü bizi beklemekte.

12:17’de gerçekleşecek olan Merkür – Satürn uyumlu açısıyla beraber, otorite figürlerinden, aile büyüklerinden destek alabiliriz. Eğer aile büyüklerinden destek almak istiyorsanız önümüzdeki 3 – 4 gün boyunca onlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yapılan her türlü anlaşma sözleşme gibi konularda sağlam adımlar atabilirsiniz. Yapmak istediğiniz her iş için yeni imzalar atabilirsiniz, kalıcı olabilir.

19:03’de Ay’ın Venüs’le uyumlu açısı aşk, romantizm, sevgi konularında destekleyicidir. Aynı zamanda sanatsal faaliyetler için de kullanabilirsiniz.

Günün genel kalitesini sevdim ben, sağlam kalıcı işlere sebebiyet verecek bir gün kim bilir belki de kalıcı bir ilişkidir bu.

Öptüm kocaman.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.