7 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

7 Nisan 2023

7 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀7 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫09:29’da Ay Akrep burcuna geçecek. Biraz kuşkucu, şüpheci, güvenlik ihtiyacında, paylaşımcı, dedektif gibi olabiliriz. Bugün banka, sigorta işlemlerinizi halledebilirsiniz.

💫09:53’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde biraz gergin olabilirsiniz. Trafikte ona buna bağırınmayın bize size bağırırsa da aaaa Plüton çarpmış diyin geçin.

💫15:44’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sizden yaşça büyük insanların desteğini alabilirsiniz, sorumluluklarınızı daha kolay yerine getirebilirsiniz.

💫20:52’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. İletişimle ilgili konularda gerginlikler, sıkıntılar olabilir, konuşmalarınızı çok bu saatlere getirmemeye özen göstermenizi tavsiye ederim.

💫20:58’de Venüs Neptün sextili gerçekleşecek. Bu saatler hem ilişkiler hem de sanatsal konularda oldukça destekleyicidir. Para piyasalarıyla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Tasarladığınız şeyleri gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Beyaz atlı prens gibi bir şey ayol bu açı. Neyse sevdim.

💫21:42’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz yüksek olur, harekete geçme ihtiyacı hissedebiliriz. Biraz da duygusallığımız ve alınganlığımız artabilir, bunu yapmayın annem hiçbir şey sizden değerli değil.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.