7 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

6 Nisan 2022

7 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?7 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz, yine sohbet muhabbet dolu bir günle karşınızdayım efendim.
?00:56’da Ay -Merkür ile 03:26’da da Satürn’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Aslında bu 15:37’de gerçekleşecek olan Merkür Satürn sextile açısını tetikleyecek. Bundan birazdan bahsedeceğim.
?03:41’de Ay -Jüpiter karesi biraz rüyalarımızın etkisinde fazla kalabileceğimizi gösterirken,
?05:53’deki Ay -Neptün karesi ay o rüya mıydı gerçek miydi diye bizi yerimizden zıplatabilir, lakin 06:14’deki Ay Mars üçgeniyle güne fişek gibi başlayabiliriz.
?06:14’den 18:30’a kadar Ay boşlukta olacağı için yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.
?15:37’de Merkür-Satürn sextile açısı gerçekleşecek. Kalıcı işlere imza atmak istiyorsanız önümüzdeki birkaç günü değerlendirmenizi tavsiye ederim. Özellikle kitap yazmak gibi konular gündeminizdeyse bu fırsatı kaçırmayın.
?18:30’da Ay Yengeç burcunda transitine başlayacak ve ailevi konular daha fazla gündemimize gelebilir.
?23:19’da Ay-Venüs üçgeniyle beraber, hayattan keyif aldığımız konular daha fazla gündemimizde olurken, sanatsal konulara da merak sarabiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.