7 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

7 Nisan 2020

7 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

00:16 itibari le ay terazi burcuna geçecek. Ay terazi burcuna geçtiği zaman ilişkilerimiz daha fazla gündemde olabilir, diplomatik konular daha fazla gündemde olabilir.

Sonrasında 01:52 de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu da ruhsal olarak kendimizi daha iyi hissedebileceğimizi ve sorumluluklarımızın bilincinde olacağımız zaman dilimlerine işaret eder.

04:55 de Ay-Venüs üçgen açısı gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki ilişkiler bakımından yine desteklendiğimiz saatlerdeyiz. Eğer bir ilişkiniz yoksa ilişkinizi rüyanızda görebilirsiniz.

08:20 de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Ay-Mars üçgeni aslında bizim çok enerjik olmamızı sağlayacak bir acı iken, kendimizi çok enerjik hissedebilecekken bu 21:50 de gerçekleşecek olan Mars-Uranüs karesini tetikleyeceği için aslında biraz gergin saatlere de işaret eder.

09:50 de Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu da sağlık ile ilgili konularda, ruhsal konularda biraz problemli zaman dilimlerine işaret eder.

21:50 de Mars-Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu önemli bir gökyüzü etkileşimidir. Bununla ilgili bir video çekmiştim burçlarınızı etkileyecek. Bunu sayfanın altına koyacağım aşağıdan izleyebilirsiniz. Mars savaşmayı mücadeleyi, harekete geçmeyi temsil eder. Uranüs ise ani beklenmedik gelişmeleri, teknolojiyi, uçakları temsil eder. Dolayısı ile bu kare açı birazcık dikkatli olmamız gereken kazalara, yaralanmalara dikkat etmemiz gereken zamanlara işaret eder.

Bugünün başka bir olayı da yok

Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.